اخبار برگزیده

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست با فرمانده نیروی انتظامی خوزستان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- همزمان با هفته نیروی انتظامی، مدیر کل و جمعی از پرسنل محیط زیست خوزستان با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کردند.

 در جریان این دیدار محمد جواد اشرفی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده و معاون انتظامی استان ، درخصوص همکاری بیشتر نیروی انتظامی و محیط زیست و یگان حفاظت محیط زیست مطالبی بیان نمود.

وی ضمن تاکید بر همکاری بر کار فرهنگ‌سازی در حوزه محیط زیست، نیازمند یاری و همکاری نیروی انتظامی در برخورد با متخلفین شکار و صید خصوصاً  افرادی که با روش های غیر اخلاقی سم زنی و استفاده از شوک الکتریکی در  صید ماهی و پرندگان استفاده می‌کنند هستیم.

 او ادامه داد: حفاظت از محیط زیست علاوه بر بهبود وضعیت زیستی انسان ها در ارتقاء امنیت اجتماعی و اقتصادی نیز تاثیر زیادی  دارد.

در ادامه این دیدار سرتیپ دوم حیدر عباس زاده فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: اعتقاد و تلاش ما در نیروی انتظامی بر حفاظت از محیط زیست است و ما به عنوان نیروی انتظامی در هر زمینه آمادگی داریم تا در کنار محیط بانان محیط زیست، حافظ طبیعت باشیم

وی ادامه داد: در هر نقطه از این کشور که توفیق خدمت داشته ام، همواره به حفاظت و حراست از انفال الهی و محیط زیست به  نیروهای زیرمجموعه خود داشته و دارم.

 در پایان این دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با اهدای تابلو و اطلس حیات وحش استان از تلاش‌های فرمانده نیروی انتظامی خوزستان تقدیر کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد