اخبار برگزیده

دیدار مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان با فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب

دیدار مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان با فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان - مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان با فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب دیدار کرد .
در جریان این دیدار داود میرشکار مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان ضمن قدردانی از حمایت فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب درخصوص برنامه های محیط زیست در استان خوزستان گفت : اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برای اولین بار در کشور میزبان و برگزار کننده اولین کنگره شهدای و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست کشور است و برای برگزاری این کنگره نیازمند راهنمایی و حمایت مجموعه قرارگاه منطقه ای سپاه هستیم.
وی افزود : با توجه به توان اجرایی و تجربه زیاد قرارگاه در برگزاری کنگره های متعدد در حوزه ایثار و شهادت خواستار انتقال این تجربیات به مجموعه محیط زیست هستیم.
در ادامه این دیدار سردار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب با تاکید بر اهمیت حفاظت از محیط زیست گفت : این مجموعه در برگزاری این کنگره در کنار محیط زیست استان خواهد بود و آمادگی داریم تا به یاد شهدای محیط زیست در مجموعه قرارگاه کاشت نهال داشته باشیم.
در جریان این بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست و همراهان با حضور بر مزار شهدای گمنام در مجموعه قرارگاه کربلا در جنوب غرب با قرائت فاتحه یاد شهدا را گرامی داشتند.
عكس های مرتبط :
بيشتر
شعار سال ۱۴۰۲ "سال مهار تورم ، رشد تولید"