اخبار برگزیده

برگزاری کارگاه آموزشی نحوه احراز شهید و جانباز و مروری بر مقررات اداری و استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست

برگزاری کارگاه آموزشی نحوه احراز شهید و جانباز و مروری بر مقررات اداری و استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان - همزمان با برگزاری نخستین کنگره شهدا و ایثارگر محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست در روز دوم آذر در عصر همان روز اولین دوره آموزشی « نحوه احراز شهید و جانباز و مروری بر مقررات اداری و استخدامی ایثارگران با تکیه بر صلاحیت های کمیسیون ماده ۱۶» به منظور بالا بردن دانش مشاوران امور ایثارگران ادارات کل محیط زیست استان‌ها و در راستای حمایت هرچه بیشتر از جامعه معزز و معظم ایثارگران و محیط بانان استان خوزستان برگزار گردید.
عنایتی مشاور رئیس سازمان و مسئول پیگیری امور ایثارگران و جانبازان سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص برگزاری این دوره آموزشی گفت : با توجه به نیاز آگاهی داشتن از شرایط احراز جانبازی و شهادت برای پرسنل و رابطین امور ایثارگران در ادارات کل حفاظت محیط زیست ، این کارگاه آموزشی در اهواز برگزار شد.
وی ادامه داد : با توجه به استقبال بی‌نظیر مشاوران امور ایثارگران در ادارات کل حفاظت محیط زیست در استان ها ، مقرر شد تا این قبیل دوره های آموزشی به صورت دوره‌ای در طول سال برگزار گردد.
لازم به ذکر است ، نخستین کنگره شهدای و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست کشور روز پنجشنبه دوم آذر ماه به میزبانی استان خوزستان و با حضور جمع کثیری از مسئولین کشوری و لشکری در شهر اهواز با شکوه خاصی برگزار شد.
عكس های مرتبط :
بيشتر
شعار سال ۱۴۰۲ "سال مهار تورم ، رشد تولید"