اخبار برگزیده

نشست هم‌اندیشی با بانوان اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار شد

با حضور مدیر کل ؛

نشست هم‌اندیشی با بانوان اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، بانوان شاغل در اداره کل به همراه مشاور امور بانوان و خانواده با داود میرشکار مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان - نشست هم انديشي و طرح و بررسي مشكلات و مسائل مربوط به بانوان با حضور مدير كل و بانوان اداره کل در محل سالن جلسات اين اداره كل برگزار شد.
داود میرشکار ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س) و الگو بودن این بانوی بزرگ عنوان کرد: ایام فاطمیه نباید تنها به صرف یک مراسم بسنده شود، بلکه باید از رفتار و کردار و منش حضرت فاطمه (س) الگو و پند بگیریم و در سبک زندگی خود و جامعه نهادینه کنیم.افزود: حضرت صدیقه اطهر(س) دارای ویژگی های برجسته و خاصی از جمله عفت و حجاب، همسرداری، اهتمام به ارزش ها و ایثار و دفاع از امامت و ولایت بود که قابل تامل و نیاز به تبیین و بازگو کردن دارد.
وی با بیان اینکه برای برون رفت از مشکلات و آسیب های جامعه باید از حضرت فاطمه زهرا(س) اقتدا کنیم، اظهار داشت: امروز که تعدادی دهن کجی به نظام و جامعه اسلامی می کنند بخاطر این است که نتوانستیم سبک زندگی حضرت زهرا(س) و حضرت علی (ع) را در جامعه تبلیغ و ترویج و نهادینه کنیم.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان گفت : در حوزه محیط زیست بانوان بسیاری فعالیت می کنند و ما در حوزه محیط زیست به تدبیر و نگاه خواهرانه و مادرانه شما نیاز داریم.وی ادامه داد : در خانواده مادران نقش بسزایی در اندیشه و تفکر فرزندان دارند و میتوان از این فرصت استفاده کرد و با ایده پردازی و آموزش های محیط زیستی محیط زیست سالم تری داشته باشیم.
وی یکی از خصوصیات مهم بانوان این اداره کل را داشتن نظم در کارها دانسته و گفت : در هر سازمانی که بانوان نقش داشته اند نظم و انضباط در امور آنجا حاکم شده است و استفاده از تفکرهای متفاوت باعث پویایی سازمان می شود.
وی با اشاره به اینکه پیشنهادات برای بهبود امور بانوان و خانواده باید اجرایی باشد، گفت: ما از تمام فعالیت‌هایی که به نفع بانوان و تحکیم خانواده باشد حمایت خواهیم نمود.
در این نشست ، مژگان سخایی مسئول امور بانوان و خانواده اداره کل به ارائه گزارشی در رابطه با برنامه‌های امور بانوان و خانواده اداره کل پرداخت و هر یک از بانوان نیز مشکلات و برنامه‌های پیش روی خود را ارائه نمودند.
عكس های مرتبط :
بيشتر
شعار سال ۱۴۰۲ "سال مهار تورم ، رشد تولید"