اخبار
0
1398/5/20 يكشنبه برگزاري نشست با انجمن نبض سبز طبيعت در آبادان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، انجمن نبض سبز طبیعت برای طرح مسائل و مشکلات سازمان های مردم نهاد محیط زیستی و بحث و تبادل نظر در خصوص معضلات زیست محیطی شهرستان با رئیس و کارشناسان اداره محیط زیست آبادان دیدار کردند.

فتحی نیا رئیس اداره محیط زیست آبادان با بیان این مطلب گفت: در این نشست با اشاره به اهمیت و جایگاه تشکل های زیست محیطی، حفاظت از محیط زیست را نیازمند فعالیت سازمان های مردم نهاد و فعالان محیط زیستی دانست.

فتحی نیا افزود: به جای رویکرد سلبی و برخورد قضایی، مجموعه اقدامات و فعالیت های اداره محیط زیست آبادان و سازمانهای مردم نهاد زیست محیطی باید منجر به توسعه پایدار شهرستان و پیشگیری از تخریب و آلودگی محیط زیست شود.

وی گفت: تشکل های زیست محیطی باید به جای نگاه احساسی و تک بّعدی بهتر است با دیدگاهی تخصصی و جامع به مسائل محیط زیستی بپردازند.

فتحی نیا در پایان با تاکید بر جلب مشارکت های مردم در توسعه پایدار با کمک سازمانهای مردم نهاد عنوان نمود: این اداره آمادگی استفاده از ظرفیت تصمیم سازی سازمان های مردم نهاد محیط زیستی و حمایت از کلیه طرح ها و پژوهش های کاربردی نوآورانه در حوزه محیط زیست و پیشنهادات سازنده و تجربیات موفق را دارد و به این منظور جلسات مشترک با اعضای این سازمان ها تداوم می یابد. در ادامه نشست مدیر انجمن زیست محیطی ضمن معرفی، به ارائه گزارشی از عملکرد خود پرداخت و انتظارات و برنامه های آینده خود را تشریح نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ